Командир 429-го окремого полку безпілотних систем «АХІЛЛЕС» ЗСУ наголосив на необхідності підготовки до можливих зимових відключень світла.

Юрій Федоренко повідомив у програмі «Київська година», що поточні бої зосереджені навколо Куп'янська, де тепер використовуються скоріше стрілецька зброя, ніж безпілотники.

Блекаут
Блекаут

З наближенням опалювального сезону військові наголосили на необхідності готовності до можливих атак з боку окупаційних сил.

Враховуючи, що не всі ракети та безпілотники, включаючи моделі «Шахед», можуть бути перехоплені, захисні заходи, такі як укриття та склади постачання, мають бути організовані на кількох рівнях, від законодавчої бази до міського планування.

Нагадаємо, моторошні відключення світла та тепла: українців насторожили найскладнішим опалювальним сезоном

Раніше «hyser» повідомляв, не лише без світла: масові відключення зв'язку та Інтернету можуть запровадити в Україні

Як повідомляв «hyser», блекаути в Україні: масштабні відключення світла - сценарії на осінь, зиму та опалювальний сезон